Meble na wymiar Dąbrowa Górnicza

DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

mEBLE NA ZAMÓWIENIE

Szukasz niestandardowego pomysłu dla nietypowego pomieszczenia? Żadne meble z marketów nie pasują? Chcesz mieć oryginalną kuchnię według własnego projektu?

Zadbamy, aby każde pomieszczenie Twojego mieszkania była jak najlepiej zagospodarowana oraz oddawała charakter zamieszkujących w nim osób.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego Śląska w miejscowościach: Chruszczobród, Wysoka, Łazy, Ząbkowice, Siewierz, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Siemianowice Śląskie, Katowice, Olkusz, Zawiercie, Myszków, Tarnowskie Góry oraz na terenie całego kraju.

Miejsce codziennych spotkań powinno być wyjątkowe

MEBLE KUCHENNE na wymiar

Kuchnia jest miejscem codziennych spotkań całej rodziny, zadbaj o to, aby każdego dnia robiła niepotwarzalne wrażenie na każdym kto ją zoabczy.

Zaskocz gości niepowtarzalnym stylem i charakterem Twojej nowej kuchni i zapewnij sobie komfort i ergonomię w trakcie codziennych czyności związanych z gotowaniem lub zrobieniem swojej ulubionej kawy.

Kuchnia zawsze będzie centralnym i najważniejszym miejscem w mieszkaniu lub domu. Przygotuj to miejsce na ucztę zmysłów nie tylko tylko tych kulinarnych, odpowiednie rozmieszczenie oraz kolorystyka zapewni Ci komfort na długie lata.

RELAKS W WYJĄTKOWYM POMIESCZENIU

Meble łazienkowe na wymiar

Najważniejsza w łazience jest wygodna przestrzeń do umycia się zrelaksowania bo cięzkim dniu. Najłatwiejszym rozwiazaniem jest zakup gotowych mebli jednak nie jest to dobre rozwiązanie w nietypowym metrażu oraz kształcie pomieszczenia.
 
Przygotujemy dla Ciebie niepowtarzalną, przestrzenną i ergonomiczną łazienkę. Zapewniamy przygotowanie projektu jak również pracę na Twoim projekcie.
 
Staramy się dotrzeć do konsensusu nawet w bardzo skomplkowanych pomieszczeniach.
Zadbaj o unikalny wygląd pozostałych pomieszczeń

Meble do pokoju na wymiar

Każdy pokój to też inny styl i charakter jego mieszkańca.
Pokój dla dzieci powinien opływać w bezpieczeństwie i przytulności w dbałości o tworzenie wspaniałego dzieciństwo dziecka.

Sypialnia rodziców powinna dać im codzienną dawkę sił w przygotowaniu do następnego dnia, a przedpokuj swobodę w poruszaniu się pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami naszego mieszkania lub domu.

Zapewniamy profesjonalne meble na wymiar do każdego typu pomieszczeń!

Zadbaj o ergonomię pracy w biurze

Meble biurowe na wymiar

Dbałość i zapewnienie komfortu w pracy jest bardzo ważne. Meble na wymiar ułatwiają pracownikom pracę w codzinnych czynnościach jak rozmieszczenie dokumentów czy przyżądów wykorzystywanych przy codzinnej pracy w biurze.

Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników, zapewniając swojej firmie nasze usługi.

Zyskaj zufanie klientów poprzez przedstawienie twojego miejsca pracy

Meble do gabinetu na wymiar

W dzisiejszych czasach pracować można wszędzie. Dzięki elastyczniejszym formom zatrudnienia coraz częściej możemy wykonywać naszą pracę zdalnie, w domowym zaciszu. 

Warto zadbać o wyjątkową aranżajcę tego pomieszczenia, które zapewni nam ciszę i możliwość idealnego skupienia w codzienności naszej pracy ale również odpowiednie zaprezentowanie firmy przyszłemu klientowi. 

Odpowiedni wystrój biura komrecyjnego lub tego w domowy zaciszu pozwoli nam zyskać zufanie klientów i komfrot pracy.

zapytaj o wycenę

Zadzwoń lub napisz, a my przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

tel. 883 447 280 lub tel. 606 324 823